Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Effects
da: Effekter

en: Image styles
da: Billedformater

en: Fallback image style
da: Standard billed-style

en: Breakpoint group
da: Breakpoint-gruppe
