Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Effects
de: Effekte

en: Media
de: Medien

en: Image styles
de: Bildstile

en: Fallback image style
de: Fallback-Bildstil

en: Breakpoint group
de: Breakpoint-Gruppe

en: Image Optimize Pipeline
de: Verarbeitungskette zur Bildoptimierung
