Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Effects
es: Efectos

en: Media
es: Multimedia

en: Image styles
es: Estilos de imagen

en: Fallback image style
es: Estilo de imagen en caso de fallo

en: Breakpoint group
es: Grupo de salto de pantalla
