Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Effects
fi: Tehosteet

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Fallback image style
fi: Varmistus-kuvatyyli

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä
