Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Media
ja: メディア

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: Fallback image style
ja: 予備の画像スタイル

en: Breakpoint group
ja: ブレークポイントグループ
