Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Effects
nl: Effecten

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Fallback image style
nl: Alternatieve afbeeldingsstijl

en: Breakpoint group
nl: Breakpoint-groep
