Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Effects
pl: Efekty

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Fallback image style
pl: Awaryjny styl obrazu

en: Breakpoint group
pl: Grupa breakpoint
