Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Media
tr: Medya

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: Fallback image style
tr: Yedek görsel stili

en: Breakpoint group
tr: Kesme noktası grubu
