Image Style List Enhanced (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Effects
uk: Ефекти

en: Media
uk: Медіа

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Fallback image style
uk: Резервний стиль зображення

en: Breakpoint group
uk: Група точок переходу
