Image Zoom (8.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: documentation
nl: documentatie

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl
