Image Zoom (8.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: documentation
ru: документацию

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Thumbnail image style
ru: Стиль миниатюрных изображений

en: Thumbnail image style: @style
ru: Стиль изображения миниатюры: @style
