Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Field
fr: Champ

en: About
fr: À propos

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Thumbnail image style
fr: Style d'image de la miniature
