Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Field
pl: Pole

en: About
pl: O stronie

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki
