Image Zoom (8.x-2.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Field
pt: Campo

en: About
pt: Sobre

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Thumbnail image style
pt: Estilo da miniatura
