Imagick (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Path
sq: Pozicioni

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: JPEG quality
sq: Kualiteti JPEG
