Imagick (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Type
te: రకం

en: Size
te: కొలత

en: Password
te: సంకేతపదం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Position
te: స్థానం

en: JPEG quality
te: JPEG నాణ్యత
