Imagick (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Size
af: Grootte

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Center
af: Senter

en: Path
af: Pad

en: Normal
af: Normaal

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
