Imagick (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Font
mn: Фонт

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: JPEG quality
mn: JPEG-ийн чанар
