Imagick (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Center
ur: وسط

en: Label
ur: عنوان

en: Length
ur: لمبائی

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن

en: Normal
ur: عمومی

en: Scale
ur: سکیل

en: JPEG quality
ur: JPEG کا معیار
