Imagick (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Center
az: Mərkəz

en: Length
az: Uzunluq

en: Path
az: Yol

en: Anchor
az: Lövbər

en: Text
az: Mətn

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Random
az: Təsadüfi

en: Position
az: Vəzifə

en: Convert
az: Çevirmək

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: JPEG quality
az: JPEG keyfiyyəti

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: Crop
az: Məhsul

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Scale and crop
az: Böyütmək və kəsmək
