Imagick (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text
ug: تېكىست

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى
