Imago Images connector (2.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Source
bg: Източник

en: The name used to indicate anonymous users.
bg: Име, използвано за показване на анонимни потребители.

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
