Imago Images connector (2.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
