Imago Images connector (2.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Search
ka: ძიება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Source
ka: წყარო
