Imago Images connector (2.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Search
ps: لټون

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Caption
ps: نوم

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - Select -
ps: - غوره -
