Imago Images connector (8.x-1.0-beta10) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Source
ar: المصدر

en: Caption
ar: شرح

en: The name used to indicate anonymous users.
ar: الاسم المستخدم للإشارة إلى المستخدمين المجهولين.

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Default style
ar: الشكل الافتراضي

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
