Imago Images connector (8.x-1.0-beta11) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Source
lv: Avots

en: Caption
lv: Paraksts

en: The name used to indicate anonymous users.
lv: Nosaukums, ko izmanto anonīmo lietotāju parādīšanai.

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Default style
lv: Noklusējuma stils

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
