Imago Images connector (8.x-1.0-beta12) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Source
he: מקור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: The name used to indicate anonymous users.
he: שם זה מציין שפעולה בוצעה על ידי גולש אנונימי, שעדיין לא הצטרף כחבר.

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Image width.
he: רוחב התמונה.

en: Image height.
he: גובה תמונה.
