Imago Images connector (8.x-1.0-beta13) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Source
ca: Font

en: Caption
ca: Subtítol

en: The name used to indicate anonymous users.
ca: El nom utilitzat per a referir-se als usuaris anònims.

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Default style
ca: Estil per defecte

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: List class
ca: Classe de la llista

en: Master
ca: Mestre
