Imago Images connector (8.x-1.0-beta13) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Source
vi: Nguồn

en: Caption
vi: Đầu đề

en: The name used to indicate anonymous users.
vi: Tên được sử dụng để chỉ người dùng nặc danh.

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
