Imago Images connector (8.x-1.0-beta16) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Source
sv: Källa

en: Caption
sv: Bildtext

en: The name used to indicate anonymous users.
sv: Beteckningen på anonyma användare.

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Default style
sv: Standardstil

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Asc
sv: Stigande

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: List class
sv: Klass för lista

en: Master
sv: Huvud
