Imago Images connector (8.x-1.0-beta7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Source
af: Bron

en: The name used to indicate anonymous users.
af: Die naam word gebruik om anonieme gebruikers aan te dui.

en: Master
af: Meester
