Imago Images connector (8.x-1.0-beta7) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Created date
it: Data creazione

en: Source
it: Sorgente

en: Caption
it: Didascalia

en: The name used to indicate anonymous users.
it: Il nome utilizzato per indicare gli utenti anonimi

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Default style
it: Stile predefinito

en: Submit button text
it: Testo del bottone invia

en: Wrapper class
it: Classe wrapper

en: List class
it: Classe dell'elenco

en: Master
it: Principale

en: Source database
it: Database di origine
