Imago Images connector (8.x-1.0-beta9) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Created date
ja: 作成日時

en: Source
ja: ソース

en: Caption
ja: キャプション

en: The name used to indicate anonymous users.
ja: 匿名ユーザーを示す名称を入力してください。

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Default style
ja: デフォルトスタイル

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト

en: Asc
ja: 昇順

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: List class
ja: リストのクラス

en: Master
ja: マスター

en: Source database
ja: ソースデータベース
