Imago Images connector (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: The name used to indicate anonymous users.
bo: མིང་འདིས་གསང་བའི་སྤྱོད་མཁན་མཚོན་ནོ།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: List class
bo: སྒྲིག་དཔེ་སྟོན་པ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
