Imago Images connector (8.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Search
no: Søk

en: Reset
no: Nullstill

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Thumbnail
no: Miniatyrbilde

en: Desc
no: Synkende

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Source
no: Kilde

en: Caption
no: Tekst

en: The name used to indicate anonymous users.
no: Navnet som tildeles anonyme brukere.

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Default style
no: Standard stil

en: Submit button text
no: Tekst for Send-knappen

en: Asc
no: Stigende

en: Wrapper class
no: Innpakningsklasse

en: List class
no: Listeklasse

en: Editorial
no: Redaksjonell

en: Source database
no: Kilde-database
