Imago Images connector (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Source
bs: Izvor
