Imago Images connector (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Source
tr: Kaynak

en: Caption
tr: Başlık

en: The name used to indicate anonymous users.
tr: Konuk kullanıcıları belirtmede kullanılacak isim.

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Default style
tr: Varsayılan stil

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: Asc
tr: Artan

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: List class
tr: Liste sınıfı

en: Master
tr: Ana (master)

en: Source database
tr: Kaynak veri tabanı
