Imago Images connector (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Caption
ug: تېما

en: The name used to indicate anonymous users.
ug: سەيياھ نام-شەرىپىنى كۆرسىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
