Imago Images connector (8.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Source
gl: Orixe

en: Caption
gl: Lenda

en: The name used to indicate anonymous users.
gl: O nome utilizado para indicar os/as usuarios/as anónimos/as.

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: List class
gl: Clase da listaxe
