Imago Images connector (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Source
et: Allikas

en: Caption
et: Pealkiri

en: The name used to indicate anonymous users.
et: Nimi, mis märgib anonüümseid kasutajaid.

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Default style
et: Vaikimisi stiil

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Image field
et: Pildi väli

en: Asc
et: Kasvav

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: List class
et: Nimekirja klass

en: Master
et: Peamine

en: Editorial
et: Toimetuslik
