Imago Images connector (8.x-1.0-rc4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: The name used to indicate anonymous users.
jv: Jeneng kanggo nandhani panganggo anonim.

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Image field
jv: Field gambar

en: Asc
jv: Urut Maju
