Imago Images connector (9.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Source
lt: Šaltinis

en: Caption
lt: Antraštė

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
