Imago Images connector (9.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
