Imago Images connector (9.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Value
ne: मान

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
