Imago Images connector (9.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Source
fa: منبع

en: Caption
fa: عنوان

en: The name used to indicate anonymous users.
fa: اسمی که برای مشخص نمودن کاربران ناشناس به کار می‌رود.

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Image field
fa: میدان تصویر

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
