Imago Images connector (9.1.0-rc1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Search
be: Пошук

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Source
be: Крыніца

en: Caption
be: Загаловак

en: The name used to indicate anonymous users.
be: Імя для пазначэньню ананімных карыстальнікаў

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
