Imago Images connector (9.1.0-rc1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Search
da: Søg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Source
da: Kilde

en: Caption
da: Undertekst

en: The name used to indicate anonymous users.
da: Navnet der tildeles anonyme brugere.

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Default style
da: Standardudseende

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Image field
da: Billedfelt

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: List class
da: Listeklasse

en: Editorial
da: Redaktionel
