Imago Images connector (9.1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Source
pl: Źródło

en: Caption
pl: Podpis

en: The name used to indicate anonymous users.
pl: Nazwa nadawana anonimowemu użytkownikowi.

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Default style
pl: Styl domyślny

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: API settings
pl: Ustawienia API

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: List class
pl: Klasa listy

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Source database
pl: Źródłowa baza danych

en: Hint text that appears inside the field when empty.
pl: Tekst podpowiedzi, który pojawia się wewnątrz pola gdy jest ono puste.
