Imago Images connector (9.1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Source
sk: Zdroj

en: Caption
sk: Popis

en: The name used to indicate anonymous users.
sk: Meno označujúce anonymného používateľa.

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Editorial
sk: Editoriál
